3:00 am - Pazar Mayıs 29, 2016

Pelin Körmükçü Sevişmeler Sahte

Pazartesi, 23 Kasım 2009, 23:12 | Magazin | 0 Yorum | 2876 defa okundu
Yazar: Admins
Yazıya Puan Verin :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Henüz oy kullanılmadı)

pelin_kormukcu

Ünlü oyuncu, dizilerdeki sevişme sahnelerini yorumladı.

Ünlü oyuncu Pelin Körmükçü, önceki gün Kozyatağı’nda bir boya firmasına ait yeni bir ürünün lansmanını yaptı. Bir yıldır, kızının bakımıyla ilgilenmek için ekranlardan uzak kaldığını belirten Körmükçü,televizyonla ilgili yeni projelerinin- olduğunu müjdeledi. Körmükçü, kendisine ‘Aşk-ıMemnu’ adlı televizyon dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat’in aralarına yastık koyarak seviştikleri sahne hakkındaki düşünceleri sorulduğunda şunları söyledi:

“Oyuncunun kalıpları olmamalı. Bir role bürünüyorsun, hiçbir şey gerçek değil. Yastık koymak kötü bir şey, bana saçma geliyor. Seviştiysen seviştin; kime ne kanıtlamaya çalışıyorsun? Artık her dizide öpüşülüyor ama keşke oyuncular biraz gerçekçi ve estetik olsalar!

Pelin Körmükçü Kimdir

Pelin Körmükçü; Doğumu: 1970, İstanbul
Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısıdır.

Sanat hayatına, 1988 yılında özel bir televizyon şirketinde oyuncu olarak başladı. Sinema ve dizi filmlerde rol alan sanatçı, yine sanatçı olan Körmükçü ailesindendir. Ünlü sanatçı Hazım Körmükçü’nün torunu ve genç Hazım Körmükçü’nün de kardeşidir. 1994 yılında Hadi Çaman ile Yeditepe Oyuncuları’nda çalıştı. Daha sonra Beşiktaş Kültür Merkezi kadrosuna giren Körmükçü, seslendirme çalışmaları da yapmaktadır.

Benzer yazılar:

  1. Suna Pekuysal’ı Kaybettik
  2. Erhan Yazıcıoğlu Biyografi
  3. Sinan Çalışkanoğlu Biyografi
  4. Pelin Batu Canlı Yayında Uyudu
  5. Pelin Suade Apaçi Aşkı mp3
Etiketler: , , , , ,

Yorum yapın