10:26 pm - Salı Şubat 9, 2016

Nurgül Yeşilçay Şelale Filmi Sevişme Sahnesi

Çarşamba, 23 Aralık 2009, 3:21 | Sinema | 2 Yorum | 14621 defa okundu
Yazar: Admins
Yazıya Puan Verin :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız
Mavilim.net Puanı: 10 üzerinden 8,50
Toplam Oy Sayısı: 4

Nurgül Yeşilçay ve Ege Aydan’ın ateşli sevişme sahnesinin bulunduğu Şelale Filmi…

’Aşk-ı Memnu’ ve ’Bir Bulut Olsam’ adlı dizilerdeki ’Sevişme’ sahnelerini ’Ateşli’ bularak ceza veren RTÜK, bu kez de Nurgül Yeşilçay’ın araba içinde seviştiği ’Vicdan’ filmini veto etti. ‘Ateşli’ anlayışını bir türlü anlayamadığımız RTÜK üyelerine Hurriyetport.com olarak gerçekten Ateşli bir sahne için Şelale filminde Nurgül Yeşilçay ve Ege Aydan’ın sevişme sahnelerini izlemelerini öneririz.

Nurgül Yeşilçay ve Ege Aydan’ın başrollerini paylaştığı Şelale filmi vizyona girdiği zamanlarda gişe rekorları kırmıştı.

not : görüntüleri yayınlayamıyoruz.
kynk : Hurriyetport.com

Etiketler: , , , , , , , , ,

2 responses "Nurgül Yeşilçay Şelale Filmi Sevişme Sahnesi"

  1. mmm diyor ki:

    veto edecek tabi biz dizilerimizi filmlerimizi ailecek izleyen toplumuz.asıl biz medyayı anlamakta güçlük cekiyoruz ne kadar duyarsız olabiliyorsunuz..askı memnu dizisi binbir gece filmleri cok normalmiş,hergün insanların amcasının abisinin karısına göz dikebilir.bunun gerekçeside masum bir aşk olarak yansıtılması acaba cok mu normal?

  2. Sleepy diyor ki:

    Çocuklarınızla oturup film izlemeyeceksiniz kardeşim. Çocuğun ne işi var televizyon karşısında, hele de böylesi bir film izlemekle? Her boku izlerseniz çocukla ahlakı da kalmaz başka şeyi de! Yatırın erkenden, uykusunu alsın! Çocuğunuzla beraber izlemeyi düşündüğünüz filmler hakkında da bilgi toplayıp öyle oturun TV karşısına. Sen anne-baba olarak üstüne düşeni yapma ardından medyayı suçla! Yok yaaaaaa.

Yorum yapın